Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

LPNazwisko i Imię | Funkcja
1Przewodniczący – Józef Malec,
2Sekretarz – Czesław Kwiatkowski,
3Członek – Zygmunt Leszczyński,
4Członek – Tadeusz Faściszewski,
5Członek – Lech Ziółkowski.

 

Delegaci


Koło  Łowieckie



Numer mandatu


Imię i nazwisko delegata


„BAŻANT”  Szczecin

  1

Stanisław  BRYSIK 

  2

Karol  ANTONIUK


„BIELIK”  Szczecin

  3

Krzysztof  GRZELAK

  4

Hubert  GROTT 


„BÓR”  Szczecin

  5

Mirosław  KUBICKI

  6

Waldemar  DOBRYŁKO

  7

Hubert  ŁASKAWIEC


„CYRANKA”  Szczecin

  8

Robert  JABŁOŃSKI

  9

Damian  PIZOŃ 


„DARZ BÓR”  Szczecin


10


Jacek  SYNÓWKA


„DIANA”  Szczecin


11


Tomasz  KMIEĆ 


„DROP”  Szczecin

12

Piotr  JÓŹWIAK

13

Bartosz  KŁÓTKA


„DUBLET”  Szczecin

14

Sebastian  BRYŚ 

15

Witold  DANIŁKIEWICZ

16

Norbert  NOWAK


„GŁOWACZ”  Szczecin

17

Daniel  KOWALEWSKI  

18

Roman  WRUBEL

19

Łukasz  SIECZKA  


„GŁUSZEC”  Szczecin

20

Krzysztof  PIĄTEK

21

Grzegorz  TYPAŃSKI


„JELEŃ”  Szczecin

22

Józef  JAROSŁAWSKI

23


Zbigniew  ADAMCZYK

24

Waldemar  KAMIŃSKI


„KANIA”  Szczecin

25

Ryszard  MISIURA

26

Stanisław KOŁPACZYŃSKI

27

Ryszard  JELEŃSKI



„KNIEJA”  Szczecin

28

Jan  BOJKO

29

Wiesław  DOBRZENIECKI

30

Piotr  BOJKO 

31

Zbigniew  CHUDZIK


„MOCZARY”  Szczecin

32

Piotr  BEDNARCZYK 

33

Janusz  BAKAN

34

Bogdan  GOTOWCZYC 



„NADODRZAŃSKIE”

35

Wiktor  SMOLIŃSKI

36

Wojciech  KRZEMIŃSKI

37

Maciej  PRZYCHODZEŃ

38

Przemysław  WIACZKIS 



„ORLIK”  Szczecin

39

Witold  KRYSIAK

40

Józef  MALEC

41

Andrzej  OGŁODZIŃSKI

42

Ludwik  CHWAŁEK


„ORZEŁ”  Śmierdnica

43

Robert JASTRZĘBSKI 

44

Daniel  POGORZELEC 



„PUSZCZA”  Szczecin

45

Tomasz BAŁAMĄCEK 

46

Stefan  DURKO

47

Adam  KOŃCZYŃSKI

48

Artur  MASOJĆ


„SŁONKA”  Szczecin


49


Bartłomiej  KURIATA 



„SOKÓŁ”  Szczecin

50

Władysław  BARWINEK

51

Florian  BŁACHOWIAK

52

Artur  KIERNICKI

53

Jan  WINIARSKI

   
  

W.  „SOKÓŁ”  Szczecin

54

Roman  KRYCH

55

Maciej  KRZYŻANIAK

56

Wojciech  SOBIERAJ


„SZARAK”  Szczecin

57

Marek  WOŚ

58

Tomasz  PIOTROWSKI

59

Andrzej  NOWAK  


„TROP”  Szczecin

60

Mirosław  LUDWICZAK

61

Ewa  KRAMARZ  

62

Krzysztof  TURBACZEWSKI


„WETERAN”  Szczecin


63



Mateusz  PIĄTEK 


„ŻUBR”  Szczecin

64

Krzysztof  GŁADKI

65

Waldemar  DZIACZEK

66

Ireneusz  KIRYK


„ŻURAW”  Szczecin


67



Krzysztof  KARYCZAK


„LIS”  Błotno

68

Robert  BIELSKI

69

Andrzej  PĘDZISZCZAK


„JELEŃ”  Chojna

70

Mariusz  RATAJ

71

Mariusz  ISKRA 

72

Roman  SURMACZ


„HODOWCA”  Dolice

73

Mirosław  BIŁDA

74

Bogusław  SZYMAŃSKI


„KNIEJA”  Goleniów

75

Zdzisław  MODRZEJEWSKI

76

Przemysław  TOMCZAK 


„LEŚNIK”  Goleniów

77


Stanisław  BOGUMIŁ


„ŁOŚ”  Goleniów

78

Mieczysław  SYPIEŃ

79

Andrzej  ZATWARNICKI


„DZIK”  Gryfice

80

Krzysztof  KWIECIŃSKI

81

Jerzy  MICHAŁOWSKI

  



 

„REGA”  Gryfice

  82

Adolf  SZAFRAŃSKI

  83

Andrzej  IDZIKOWSKI 

  84

Wacław  SZAJNER


„ŻUBR”  Gryfino

  85

Małgorzata  WOJTYŁA

  86

Zofia  KRZAK

  87

Bartosz  KRZAK 


„KNIEJA”  Jaromin

  88

Stanisław  WÓJCIK

  89

Piotr  FIGURA


„JELEŃ”  Kamień Pom.

  90

Dariusz  ŻARKOWSKI

  91

Ryszard  KADUKOWSKI

  92

Waldemar  PODOLSKI


„ŻUBR”  Kamień Pom.

  93

Anatol  KOŁOSZUK

  94

Aleksander  GERMANOWICZ

  95

Aleksander  GERMANOWICZ


„NEMROD”  Lipiany

  96

Zbigniew  PRYWEREK

  97

Bogdan  MUSKAŁA


„JELEŃ”  Łobez

  98

Dariusz DZIĘGIELEWSKI 

  99

Marek  HABERKO 


„LIS”  Łobez


100


Robert  MACIEJEWSKI


„JELEŃ”  Maszewo

101

Andrzej  WRZOSEK

102

Zbigniew  JABŁOŃSKI



„GRZYWACZ” Miedwie

103

Tomasz  GRUBBA

104

Andrzej  FEDOROWICZ


„HUBERTUS” Mieszk.

105

Robert  SOBAS

106

Włodzimierz  NOSAL


„ŁABĘDŹ”  Mrzeżyno


107


Leszek  CENDROWSKI


„RYŚ”  Nowogard

108

Jacek  CHLEBOWSKI

109

Mariusz  SKIBISZEWSKI

110

Paweł  SOSZKA 


„ŁOŚ”  Pyrzyce

111

Waldemar  GREDKA

112

Ryszard  POLEWCZAK


„PRZEPIÓRKA” Pyrzyce


113


Jarosław  BĘĆKOWSKI


„KNIEJA”  Resko

114

Zdzisław  MIŁEK

115

Romuald  KULESZA


„DĄB”  Rogowo

116


Paweł  KONIECZKA 

117

Paweł  ZELWAK  


„DANIEL”  Stargard

118



Franciszek  BŁASZAK


„ESKULAP”  Stargard

119

Czesław  KWIATKOWSKI

120

Zbigniew  WOJCIECHOWSKI


„KNIEJA”  Stargard

121


Michael  SAJDAK 


„ROGACZ”  Stargard

122

Ryszard  WARSZAWSKI

123

Arkadiusz  KAWA 

124

Bronisław  BARYŁKA


„RYŚ”  Stargard

125

Emilian  KONIECZNY

126

Joanna  KONIECZNA  

127

Krzysztof  ZYCH


„DZICZY LAS”  Swob.

128

Saturnin  SZTUKA

129

Józef  ŻUROWSKI


„DZIK”  Świnoujście

130

Roman  BEŁCZĄCKI

131

Krystian  KWIECIEŃ 

132

Przemysław  GRĄDZ 



„ORZEŁ”  Świnoujście

133

Zbigniew  MAJEWSKI

134

Zbigniew  NIEDZIAŁEK 

135

Tomasz  KALETA 

136

Krzysztof  NIEDŹWIEDZKI



„TUMAK”  Świnoujście

137

Mirosław  BURSA

138

Andrzej  RYBAK

139

Waldemar  PANEK

140

Lech  ZIÓŁKOWSKI


„CYRANKA”  Trzcińsko

141


Józef  KUBIK


„BAŻANT”  Trzebiatów

142

Zygmunt  LESZCZYŃSKI

143

Marcin  KOPEĆ  

144

Marcin  WŁADYKO  


„ŁOŚ”  Trzebiatów

145

Aleksander  BERNAD

146

Tomasz  PIĘTAL

147

Grzegorz  SZAFRAŃSKI 


„ROGACZ”  Węgorzyno

148

Dariusz  BARCZEWSKI 

149

Jan  BUCHWAŁ


„KNIEJA”  Witnica

150

Tadeusz  FAŚCISZEWSKI

151

Jacek  FAŚCISZEWSKI 


„LEŚNIK”  Kliniska


152


Marek  SZULC


„BÓR”  Przemocze


153


Ryszard  SAWICKI


„NAD DZIWNĄ” Dramino


154


Jacek  BRZDĘK


„RYŚ”  Choszczno


155


Jacek  SZALEWSKI


„ŁOŚ”  Szczecin


156


Marcin  ZIELIŃSKI.


„SZARAK”  Warszawa


157


Paweł  GRZĄDKOWSKI 


Niestowarzyszony


158


Mariusz  BÓŁTOWICZ

 

Zespół Nadzorczo-Kontrolny

LPNazwisko i Imię
1Krzysztof Gładki
2Tomasz Grubba
3Aleksander Germanowicz
4Ryszard Sawicki
5Mateusz Piątek

 

Kapituła Odznaczeń

LPNazwisko i Imię
1Małgorzata Wojtyła
2Krzysztof Zych
3Zbigniew Chudzik
4Czesław Kwiatkowski
5Waldemar Łaskawiec