Za nami dzień pełen emocji!
W dniu 21 czerwca 2026 r. na Okręgowej Strzelnicy Myśliwskiej w Pucicach im. Janusza Flaszy odbyły się Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego w Wieloboju Myśliwskim. Dopisała frekwencja i atmosfera była przednia. Zawodnicy prezentowali wysokie umiejętności, a rywalizacja była zacięta do ostatniego strzału.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników za sportową rywalizację, świetne wyniki i doskonałą atmosferę podczas całych zawodów.
Fotorelacja:

































